Yangında evi yanan yaşlı kadının yürek yakan feryadı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Yangında evi yanan yaşlı kadının yürek yakan feryadı
Abone ol
ANTALYA’NIN MANAVGAT İLÇESİNDE 2 YAŞLI KARDEŞİN YAŞADIĞI TAŞ VE AHŞAP EV, ÇIKAN YANGINDA ALEVLERE TESLİM OLARAK KULLANILAMAZ HALE GELDİ.

Antalya’nın Manavgat ilçesinde 2 yaşlı kardeşin yaşadığı taş ve ahşap ev, çıkan yangında alevlere teslim olarak kullanılamaz hale geldi. Yangını çaresizlik içerisinde izleyen kadının "Öldüm artık" diyerek feryat etmesi ise yürekleri dağladı.

 

Yangın, sabah saatlerinde Beşkonak bölgesinde bulunan Altınkaya Mahallesi Ayvaini mevkiinde çıktı. Edinilen bilgiye göre, Durdu Bahar (63) ve Ramazan Bahar (80) isimli 2 yaşlı kardeşin yaşadığı yaklaşık 12 metrekarelik etrafı taş, çatışı ahşap gecekondu tipi evde yangın çıktı.

 

 

 

Feryadı yürek dağladı

 

 

 

Yanan evin en yakın itfaiye birimine 80 kilometre mesafede yer alması ve evin çevresinin karla kaplı olması nedeniyle yangına çevreden gelen vatandaşlar müdahalede bulunurken, evde bulunan ve hasta olduğu belirlenen Ramazan Bahar ile kardeşi Durdu Bahar evden dışarı çıkarılarak uzaklaştırıldı. Yaşadığın evin yanmasını çaresizlik içerisinde takip eden yaşlı kadının "Öldüm artık diyerek feryat etmesi ise yürekleri dağladı.

 


Antalyadan afet bölgesine 100 ton sebzeÖnceki Haber

Antalyadan afet bölgesine 100 ton sebze

Başkan Muhittin Böcek, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile deprem bölgesindeSonraki Haber

Başkan Muhittin Böcek, CHP Genel Başkanı...

Yorum Yazın