Silahların susmadığı asker eğlencesinde 3 kişi yakalandı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Silahların susmadığı asker eğlencesinde 3 kişi yakalandı
Abone ol
ANTALYA’DA KORONA VİRÜS TEDBİRLERİNİ HİÇE SAYIP HAVAİ FİŞEK PATLATILAN VE HAVAYA TABANCAYLA ATEŞ EDİLEREK DÜZENLENEN ASKER EĞLENCESİYLE İLGİLİ 3 KİŞİ POLİS TARAFINDAN YAKALANDI. ŞAHISLAR HAKKINDA ADLİ VE PARA VE İDARİ İŞLEM YAPILACAĞI BİLDİRİLDİ.

Antalya’da korona virüs tedbirlerini hiçe sayıp havai fişek patlatılan ve havaya tabancayla ateş edilerek düzenlenen asker eğlencesiyle ilgili 3 kişi polis tarafından yakalandı. Şahıslar hakkında adli ve para ve idari işlem yapılacağı bildirildi.

 

Kontrollü normalleşme sonrası vaka sayılarının arttığı şu günlerde, özellikle mutasyonlu virüsle birlikte bulaş oranı arttı. Haftalık vaka tablosunda 100 binde 119,18 oranıyla kırmızı alarm veren Antalya’’nın Muratpaşa ilçesine bağlı Ermenek Mahalles’inde ise bir grup gencin düzenlediği asker eğlencesi, pes dedirtti. Meşaleler eşliğinde araç konvoyu yapan gençler, camlardan sarkarak ellerindeki tabancaları defalarca ateşledi. Cep telefonuna yansıyan görüntülerde, bir gencin ise tabancayı yatık tutarak ateşlemesi korkuttu. Gencin ateş ettiği bölgede evlerin olduğu görüldü.

 

 

3 kişi yakalandı

 

 

Görüntülerin sosyal medyada yayılmasının ardından harekete geçen Muratpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, araç içerisinde havaya ateş eden kişilerin R. C., A. T. ve M. K. olduğunu belirledi. Eğlencede kullandıkları kurusıkı tabancalarla birlikte kısa sürede yakalanan şahıslar, polis merkezine götürüldü.

 

 

Şahıslar hakkında adli ve idari işlem yapılacağı bildirildi.

 


Antalyada asker eğlencesinde silahlar susmadıÖnceki Haber

Antalyada asker eğlencesinde silahlar su...

Çocukların ölümüne futbol aşkıSonraki Haber

Çocukların ölümüne futbol aşkı