Şampiyon sporcular İl Müdürü Demiri ziyaret etti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Şampiyon sporcular İl Müdürü Demiri ziyaret etti
Abone ol
İSTANBUL'DAKİ ORGANİZASYONDA TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLARAK BÜYÜK BİR BAŞARIYA İMZA ATAN MERSİN DALIŞ MERKEZİ SPOR KULÜBÜ BAŞKANI BAŞKAN MEHMET ERSAN, TAKIM KAPTANI VE AYNI ZAMANDA ANTRENÖRÜ BİROL ÖZBEK VE SPORCU AHMET NACAR İLE BİRLİKTE MERSİN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ ÖKKEŞ DEMİR'İ ZİYARET ETTİ.

İstanbul’daki organizasyonda Türkiye şampiyonu olarak büyük bir başarıya imza atan Mersin Dalış Merkezi Spor Kulübü Başkanı Başkan Mehmet Ersan, takım kaptanı ve aynı zamanda antrenörü Birol Özbek ve sporcu Ahmet Nacar ile birlikte Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir’i ziyaret etti.


Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) tarafından 4-6 Haziran tarihleri arasında 10 kulüpten 59 sporcunun katılımıyla İstanbul Kartal’daki Hasan Doğan Spor Kompleksinde gerçekleştirilen ’Serbest Dalış Kulüplerarası Havuz Federasyon Kupası’nda, 4 branşta yarışmaya katılım sağlayan Mersin Dalış Merkezi Spor Kulübü sporcuları, 4 kez kürsüde yer alarak ilk kez katıldıkları yarışmada takım halinde serbest dalış Türkiye şampiyonu olma başarısı gösterdiler.


Pandemiye rağmen bu yıl aktif hale getirdikleri Serbest Dalış Takımı ile ilk yılında kısıtlamalardan dolayı havuzdan çok kara da antrenmanlarına ara vermeden devam eden ve ilk kez katıldıkları yarışmada dişli rakiplerine rağmen büyük bir başarı grafiği çizen Mersinli sporcular, toplamda 4 madalya kazanarak erkeklerde 329 toplam puanla en çok puanı toplayıp, mücadelelerin en başarılı takımı seçildi. Ayrıca takım antrenörü Birol Özbek’e, Türkiye Su Sporları Federasyonu tarafından başarılı çalışmalarından dolayı ’onur ödülü’ verildi.


Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, Türkiye Sualtı Federasyonu tarafından İstanbul’un ev sahipliğinde düzenlenen ’Serbest Dalış Kulüplerarası Havuz Federasyon Kupası’nda Türkiye şampiyonu olma başarısı gösteren sporcularını, antrenörleri Birol Özbek’i ve Kulüp Başkanı Mehmet Ersan’ı tebrik ederek başarılarının devamını diledi.


Telafi eğitiminde başvurular 21 HazirandaÖnceki Haber

Telafi eğitiminde başvurular 21 Hazirand...

Altın Koza Film Festivali 13-19 EylüldeSonraki Haber

Altın Koza Film Festivali 13-19 Eylülde