Kadın hentbolcular fidan dikti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Kadın hentbolcular fidan dikti
Abone ol
MURATPAŞA BELEDİYESPOR KADIN HENTBOL TAKIMI, 21-26 MART ORMAN HAFTASI DOLAYISIYLA MAÇLARINI OYNADIĞINI SPOR SALONUNUN BAHÇESİNE TURUNÇ FİDANI DİKTİ. TAKIM KAPTANI DİĞDEM HOŞGÖR, “HAFTA DOLAYISIYLA BİR FARKINDALIK YARATALIM İSTEDİK” DEDİ.

Muratpaşa Belediyespor kadın hentbol takımı, 21-26 Mart Orman Haftası dolayısıyla maçlarını oynadığını spor salonunun bahçesine turunç fidanı dikti. Takım kaptanı Diğdem Hoşgör, “Hafta dolayısıyla bir farkındalık yaratalım istedik” dedi.

 

Hafta sonu Avrupa kupalarına kalma yolunda sezonunun en kritik maçına çıkacak olan kadın hentbolcular sabah antrenmanı öncesi 21-26 Mart Orman Haftası’nı kutladı. Kulüp Hentbol Şube Sorumlusu Özcan Yılmaz, antrenör Kadir Ayar, teknik heyet ve sporcular takımın maçlarını oynadığı Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nun bahçesine turunç fidanı dikti.

 

 

Kadın hentbolcular, antrenman öncesi ilk teri fidan dikerken attı. Küreklerle spor salonu bahçesinde çukur kazan sporcular ardından Muratpaşa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün yetiştirdiği fidanların dikimini yaptı. Sporcular, fidanların can suyunu da hep birlikte verdi. Kaptan Diğdem Hoşgör, bunu bir sosyal sorumluluk projesi olarak gördüklerini belirterek, “Kadın hentbol takımı olarak turunç ağaçlarını salonumuzun etrafına diktik. Hafta dolayısıyla bir farkındalık olsun istedik” dedi.

 


Akdeniz Belediyesi özel çocukları ağırladıÖnceki Haber

Akdeniz Belediyesi özel çocukları ağırla...

Bulut Dental CEOsu Dr.Vecdi Bulut: “All On Four Tekniği ile bir günde sabit dişe kavuşturuyoruz”Sonraki Haber

Bulut Dental CEOsu Dr.Vecdi Bulut: “All...