Emniyet Müdürü Şahne, yenişehir ilçesindeki muhtarlarla bir araya geldi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Emniyet Müdürü Şahne, yenişehir ilçesindeki muhtarlarla bir araya geldi
Abone ol
MERSİN EMNİYET MÜDÜRÜ MEHMET ŞAHNE, KENTTEKİ MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ.

Mersin Emniyet Müdürü Mehmet Şahne, merkez yenişehiir ilçesindeki muhtarlarla bir araya geldi.


Yenişehir Kaymakamı Mustafa Kılıç, Emniyet Müdür Yardımcısı Mehmet Diyaddin Özer ve Yenişehir İlçe Emniyet Müdürü Serdar Yavuz’un da katıldığı polis evindeki toplantıda, suç ve suçlularla mücadele çalışmaları kapsamında muhtarların rolü üzerinde duruldu.


Muhtarlardan, mahallelerinde yaşanan sıkıntılarla ilgili çalışmalarda emniyetle işbirliği içerisinde olmalarını, gelen ihbarları ivedilikle bildirmelerini isteyen Şahne, "Muhtarlarımız toplumun sorunlarını çözmek için halkın iradesinin birleştiği, temsil edildiği noktadır. Belki bir garibanın sığınağıdır. Kamunun halkla kontak kurduğu noktadır. Bu bakımdan sık sık muhtarlarla bir araya gelmeye, onlarla hasbihal etmeye çalışıyoruz” dedi.


Covid-19 ile mücadelede görevlerini özveriyle yerine getiren muhtarların, vatandaşın ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında var güçleriyle çalıştıklarını kaydeden Şahne, aynı zamanda milletin isteklerinin ilgili birimlere ulaştırılması ve çözümü konusunda da faaliyette bulunduklarını söyledi. Şahne, Mersin’in daha huzurlu ve yaşanabilir bir hale gelmesinde muhtarların katkılarını vurgulayarak, "Kapımız her zaman size açık” ifadelerini kullandı. Şahne, muhtarlara desteklerinden dolayı teşekkür etti.


Tarsusta 41 tesis hizmete girdiÖnceki Haber

Tarsusta 41 tesis hizmete girdi

Osmaniyede çıkan orman yangını büyümeden söndürüldüSonraki Haber

Osmaniyede çıkan orman yangını büyümeden...