Eğirdirde Bedre plajı yaz sezonu için kapılarını açıyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Eğirdirde Bedre plajı yaz sezonu için kapılarını açıyor
Abone ol
ISPARTA’NIN EĞİRDİR İLÇESİNDE 5 YIL ÖNCE HİZMETE AÇILAN BEDRE PLAJI, 2021 YILI YAZ SEZONU İÇİN KAPILARINI MİSAFİRLERİNE AÇIYOR.

ISPARTA (İHA) – Isparta’nın Eğirdir ilçesinde 5 yıl önce hizmete açılan Bedre plajı, 2021 yılı yaz sezonu için kapılarını misafirlerine açıyor.


Eğirdir Kaymakamlığı tarafından 2016 yılının Haziran ayında hizmete açılan Bedre koyu turistik tesisleri, ziyaretçilerine kaliteli zaman geçirebilecekleri alternatif bir mekan fırsatı sunuyor. Bünyesindeki mangal üniteleri, mescit ve çocuk oyun parkı bulunan tesis, her yaş grubuna hitap ediyor.


Bedre plajında her yıl rutin olarak yapılan peyzaj ve diğer çalışmaları yerinde kontrol eden Eğirdir Kaymakamı Adem Çelik, Eğirdir Bedre plajının oldukça büyük olan sahil şeridinde ve yeşil alanlarda tüm ziyaretçileri imkanlar dahilinde en iyi şekilde konuk etmek için çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.


Bedre koyu turistik tesisleri, 5 Haziran Cumartesi gününden itibaren, sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu pazar günleri hariç haftanın 6 günü korona virüs salgın tedbirleri kapsamında 9.00-19.00 saatleri arasında tüm vatandaşların günübirlik ziyaretine açık olacak.


Mavi bayraklı bin 500 şezlong kapasiteli Çamyuva Halk Plajı açıldıÖnceki Haber

Mavi bayraklı bin 500 şezlong kapasiteli...

Gönüllü Gençler Tarihi Hoşkadem Camiinde temizlik yaptıSonraki Haber

Gönüllü Gençler Tarihi Hoşkadem Camiinde...