Düden Parka Emekli Kahvesi yapılıyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Düden Parka Emekli Kahvesi yapılıyor
Abone ol
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE’SİNİN TÜM İLÇELERDE HAYATA GEÇİRMEYİ HEDEFLEDİĞİ EMEKLİ KAHVESİ PROJESİ’NİN İLKİ İÇİN DÜDEN PARK İÇERİSİNDE ÇALIŞMA BAŞLADI.

Antalya Büyükşehir Belediye’sinin tüm ilçelerde hayata geçirmeyi hedeflediği Emekli Kahvesi Projesi’nin ilki için Düden Park içerisinde çalışma başladı.Yoğun emekli nüfusunun yaşadığı Muratpaşa İlçesi’ndeki Düden Parkı içerisinde Emekli Kahvesi sosyal tesisinin inşa çalışmalarına başlandı. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından emekli vatandaşların emeklilik süreçlerini daha iyi şartlarda yaşayabilmeleri ve kaliteli vakit geçirebilmeleri amacıyla Düden Parkı içerisinde atıl durumda olan bina “Emekli Kahvesi” olarak düzenleniyor. Binada bakım ve tadilat işleri gerçekleştiriliyor. Vatandaşlar ferah ve nezih bir ortamda vakit geçirebileceği emekli kahvesinde keyifli sohbet edip ücretsiz çaylarını içerek, dinlenme fırsatı bulacak.


Emekli Kahvesi’nin tüm ilçelerde vatandaşlarla buluşacağını ifade eden yetkililer, Düden Parkı ile aynı zamanda İsmet İnönü Kent Parkında da çalışmalara başlandığı belirtildi.


Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Şahin: “Suç örgütlerinden bir adım önde olmamız gerekir”Önceki Haber

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Şahin: “S...

Burdurda bir köy karantinaya alındıSonraki Haber

Burdurda bir köy karantinaya alındı