Doğu Garajı-Meydan arasındaki tramvay hattında 4 aylık onarım çalışması

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Doğu Garajı-Meydan arasındaki tramvay hattında 4 aylık onarım çalışması
Abone ol
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DOĞU GARAJI - MEYDAN DURAKLARI ARASINDAKİ YEDİ ARIKLAR BÖLGESİNDE KALAN TRAMVAY HATTINDA ONARIM ÇALIŞMASI YAPACAK.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Doğu Garajı-Meydan durakları arasındaki yedi arıklar bölgesinde kalan tramvay hattında onarım çalışması yapacak. 5 Ağustos’ta başlayacak olan çalışma 5 Kasım’da tamamlanacak. Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Daire Başkanı Nurettin Tonguç, tramvay hattının çalışma sürecinde, tramvay seferlerinin Doğu Garajı-Meydan durağı arasında ücretsiz otobüs aktarması ile devam edeceğini söyledi.


Antalya Büyükşehir Belediyesi, 5 Ağustos 2023 tarihi itibarıyla Antalya’nın önemli ulaşım hatlarından biri olan Doğu Garajı-Meydan durakları arasındaki yedi arıklar bölgesindeki tramvay hattında önemli bir onarım çalışması başlatıyor. Hattın altyapısında yer altı suyuna ve zamana bağlı olarak meydana gelen çökme nedeniyle işletme güvenliğinin tam olarak sağlanması için zaruri bir çalışma yapılması planlandı.5 Kasım’da tamamlanacak


Antalya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Daire Başkanı Nurettin Tonguç, tramvay hattının Doğu Garajı-Meydan arasında bulunan yedi arıklar bölgesinde gerçekleştirilecek onarım çalışmasının, 5 Kasım’da tamamlanacağını belirterek, “Bu süre boyunca tramvay seferleri Doğu Garajı-Meydan Durağı arasında ücretsiz otobüs aktarması ile sağlanacak. Onarım çalışması kapsamında hattın altyapısı güçlendirilecek ve çökme riski en aza indirilecek. Çalışmayı 5 Kasım’dan önce de tamamlayabiliriz. Onarım çalışmasının tamamlanmasıyla hat sağlıklı ve güvenli bir şekilde kullanıma açılacak” dedi.


Günübirlik kiralanan 340 ev denetlendiÖnceki Haber

Günübirlik kiralanan 340 ev denetlendi

Acil servis önündeki silahlı kavgada 1 tutuklamaSonraki Haber

Acil servis önündeki silahlı kavgada 1 t...

Yorum Yazın