Balkonda ateş yakıp kendini eve kilitledi, çıkarken kalabalığı selamladı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Balkonda ateş yakıp kendini eve kilitledi, çıkarken kalabalığı selamladı
Abone ol
ANTALYA’DA BALKONUNDA YANGIN ÇIKARAN KİŞİ, KENDİNİ KAPATTIĞI EVİNDEN POLİS EKİPLERİNCE İKNA EDİLEREK ÇIKARILDI. SERHAN K, GÖRÜNTÜ ALAN GAZETECİLERE VE KALABALIĞI SELAMLAYARAK BİNADAN ÇIKTI.

Antalya’da balkonunda yangın çıkaran kişi, kendini kapattığı evinden polis ekiplerince ikna edilerek çıkarıldı. Şahıs, görüntü alan gazetecileri ve kalabalığı selamlayarak binadan çıktı.


Edinilen bilgiye göre olay, saat 20.00 sıralarında Muratpaşa ilçesi Varlık Mahallesi 189 Sokak üzerindeki bir apartmanın 4. katında meydana geldi. Yalnız yaşayan Serhan K’nin balkonda ateş yaktığını görenler vatandaşlar durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. Kısa sürede adrese gelen Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri, Serhan K, kapıyı açmayınca yangına müdahale edemedi. İçeri de köpek olduğunu öğrenen itfaiye ekipleri Serhan K’ya kapıyı bir türlü açtıramadı. Polis ekipleri de uzun süre Serhan K’ya kapıyı açması içim ikna etmeye çalıştı. Yaklaşık 20 dakika polislere kapıyı açmayan Serhan K, güçlükle ikna edildi. Polis merkezinde ifade vermeyi kabul eden Serhan K., ekip aracına binerken, dışarda ekleyen gazeteci ve vatandaşları selamlayıp, “Sadece balkonda mangal yaktım, piknik yaptım. Ama kömür yoktu. Ben sadece deli numarası yapıyorum. Ama insanlar ne yapıyor biliyor musun? Akıllı numarası” diye konuştu.


Polislerin maske verdiği Serhan K., ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Vatandaşlarda olan biteni meraklı gözlerle izledi.


Kozanda aşırı yağış sele neden olduÖnceki Haber

Kozanda aşırı yağış sele neden oldu

Dur ihtarına uymayan ehliyetsiz sürücü 15 kilometrelik kovalamacanın ardından yakalandıSonraki Haber

Dur ihtarına uymayan ehliyetsiz sürücü 1...