ALTİDde ‘Eğitimli iş gücü konuşuldu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
ALTİDde ‘Eğitimli iş gücü konuşuldu
Abone ol
ALANYA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ YUSUF YILMAZ VE HEYETİ, ALANYA TURİSTİK İŞLETMECİLER DERNEĞİ BAŞKANI BURHAN SİLİ’Yİ ZİYARET ETTİ. ZİYARETTE, EĞİTİMLİ İŞ GÜCÜ KONUŞULURKEN SİLİ, KONU İLE İLGİLİ “EĞİTİMLİ VE DONANIMLI BİREYLERİN YETİŞTİRİLMESİ ÜLKE VE SEKTÖRÜMÜZÜN GELECEĞİ ADINA BÜYÜK ÖNEM TAŞIYOR” DEDİ.

Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz ve heyeti, Alanya Turistik İşletmeciler Derneği Başkanı Burhan Sili’yi ziyaret etti. Ziyarette, Eğitimli iş gücü konuşulurken Sili, konu ile ilgili “Eğitimli ve donanımlı bireylerin yetiştirilmesi ülke ve sektörümüzün geleceği adına büyük önem taşıyor” dedi.


Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz ile beraberindeki heyet, Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) ile Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Üyesi ve Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Başkanı Burhan Sili’yi ziyaret etti. Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Sili, “Dernek olarak kuruluş tarihimiz olan 1985’den bugüne her zaman eğitime büyük önem verdik. Özellikle turizm meslek okullarına imkanlar dahilinde katkı sağlıyoruz. Eğitimli ve donanımlı bireylerin yetiştirilmesi ülke ve sektörümüzün geleceği adına büyük önem taşıyor” diye konuştu.


Muratpaşa Avrupa yolundaki engeli aşmak için hazırlanıyorÖnceki Haber

Muratpaşa Avrupa yolundaki engeli aşmak...

Kaza yapan ailenin yaralı çocuğu kurtarma telaşıSonraki Haber

Kaza yapan ailenin yaralı çocuğu kurtarm...