3üncü Geleneksel Alanya Belediyesi Ayak Tenisi 100. Yıl Türkiye kupası yapıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
3üncü Geleneksel Alanya Belediyesi Ayak Tenisi 100. Yıl Türkiye kupası yapıldı
Abone ol
ANTALYA (İHA) - 3. GELENEKSEL ALANYA BELEDİYESİ AYAK TENİSİ 100. YIL TÜRKİYE KUPASI 28-30 TEMMUZ TARİHLERİNDE 16 TAKIMIN KATILIMIYLA MİLLİ EGEMENLİK PLAJI’NDA YAPILDI.

3. Geleneksel Alanya Belediyesi Ayak Tenisi 100. Yıl Türkiye Kupası 28-30 Temmuz tarihlerinde 16 takımın katılımıyla Milli Egemenlik Plajı’nda yapıldı.


Gençlik ve Spor Bakanlığı, Alanya Kaymakamlığı, Türkiye Ayak Tenisi Federasyonu ve Alanya Belediyesi iş birliği ile gerçekleştirilen kupada şampiyon Alanya Belediyespor takımı oldu. İkinci Alanya Atletik Takımı, üçüncü Kütahya Ayak Tenisi ve dördüncü Antalya Büyükşehir Belediye 2 takımı oldu.


2023 Türkiye kupasının en değerli oyuncusu Alanya Belediyespor takımından Serdar Demir seçildi. En centilmen takım Antalya Büyükşehir 2 takımı, en cesur takım Alanya Keçiler takımı ve 2023 yılı çıkış yapan en genç takım Antalya Büyükşehir Belediye 1 takımı oldu.


Dereceye giren takımlara kupa ve madalyalarını Alanya Gençlik Spor Müdürü Emre Kıldırgıcı, Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu, Türkiye Ayak Tenisi Federasyonu Başkanı Mustafa Sunkur, Türkiye Ayak Tenisi Federasyonu Alanya Temsilcisi Şükrü Uysal ve yetkililer verdi.


Genç diş hekimleri yemin ederek mesleğe adım attıÖnceki Haber

Genç diş hekimleri yemin ederek mesleğe...

Avrupalı öğrenciler Türk kültürünü tanıyorSonraki Haber

Avrupalı öğrenciler Türk kültürünü tanıy...

Yorum Yazın